





Braun 3000BT Battery 5 7 mm Wet & Dry Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCROZNC
- Βάρος(kg): 0.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.30cm x 10.90cm x 5.60cm
- EAN: 8700216735568
140,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 112,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Battery charger included | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery type | Built-in battery |
| Charging time | 1 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Combs quantity | 5 |
| Depth | 48.6 mm |
| Display type | LED |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | G024M |
| Height | 156 mm |
| Maximum hair length | 7 mm |
| Minimum hair length | 3 mm |
| Number of length steps | 5 |
| Operating time | 45 min |
| Package depth | 56 mm |
| Package height | 203 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 422 g |
| Package width | 109 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Grey Black |
| Protection cap | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Storage pouch | Yes |
| Washable | Yes |
| Weight | 358.3 g |
| Wet & Dry | Yes |
| Width | 57 mm |
