







Braun BeardTrimmer 7 BT7520 Battery 40 2 cm Wet & Dry Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRPMZD
- Βάρος(kg): 0.52kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.20cm x 6.30cm x 16.00cm
- EAN: 7500435244909
113,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Base station | Yes |
| Base station functions | Charging |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in display | No |
| Charging time | 1.5 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Combs quantity | 4 |
| Control type | Buttons Rotary |
| Depth | 45 mm |
| Easy to clean | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | G024M |
| Hair comb | Yes |
| Height | 156 mm |
| Maximum hair length | 2 cm |
| Minimum hair length | 0.5 mm |
| Number of length steps | 40 |
| Number of precision combs | 2 pc(s) |
| Operating time | 120 min |
| Package type | Box |
| Power source | Battery |
| Precision trimmer | Yes |
| Precision trimmer purpose | Head Beard |
| Product colour | Black Blue |
| Travel case | Yes |
| Travel lock | Yes |
| Washable | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 144 g |
| Wet & Dry | Yes |
| Width | 42 mm |
