











Taurus Slimlook Duo Hairdryer and Straightener
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: taurus
- Κωδικός: AGDTAUSUS0012
- Βάρος(kg): 0.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.80cm x 12.00cm x 39.80cm
- EAN: 8414234011862
97,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 78,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Cord length | 1.8 m |
| Depth | 55 mm |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hair curling | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Hair straightening | Yes |
| Height | 358 mm |
| LCD display | Yes |
| Maximum power (blocked motor) | 1200 W |
| Number of heating levels | 4 |
| Power source | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 40 mm |
