







BergHOFF 1315080 stock pot 6.6 L Stainless steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Berghoff
- Κωδικός: WLONONWCROZGP
- Βάρος(kg): 2.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.40cm x 27.60cm x 32.30cm
- EAN: 5413821379012
95,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 6.6 L |
| Depth | 260 mm |
| Designer | BergHOFF Studio |
| Dishwasher proof | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Handle colour | Stainless steel |
| Handle material | Stainless steel |
| Handles quantity | 2 |
| Heat-resistant up to | 250 C |
| Height | 192 mm |
| Inside diameter | 24 cm |
| Inside height | 15 cm |
| Lid colour | Transparent |
| Lid material | Glass |
| Material | Stainless steel |
| Non-stick coating | No |
| Oven proof | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Suitable for hob types | Induction Ceramic Halogen Electric Gas |
| Width | 365 mm |
