























Dreame Gusto Hairdryer (Gold)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: AGDRMASUS0016
- Βάρος(kg): 2.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 35.00cm x 30.00cm
- EAN: 6978515253058
193,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 156,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable temperature | Yes |
| Airflow | 60 m /h |
| Brush tool | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cool shot function | Yes |
| Depth | 108 mm |
| DFU / User manual | Yes |
| Diffuser | Yes |
| Dryer | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Engine type | Brushless motor |
| Ergonomic design | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 255 mm |
| Hub included | Yes |
| Ionic function | Yes |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Negative ions | 300 mln |
| Noise level | 58 dB |
| Number of heating levels | 4 |
| Number of speeds | 3 |
| Package type | Box |
| Power | 2000 W |
| Product colour | Gold |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| Rated voltage | 220 - 240 V |
| Removable tips | Yes |
| Safe to use | Y |
| Surface coloration | Monotone |
| Temperature range (T-T) | 57 - 100 C |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Do not leave the appliance unattended during use. Do not use near water or in a humid environment. |
| Weight | 517 g |
| Width | 78 mm |
