











Philips SHAVER Series 5000 S5887/50 Wet and dry electric shaver with 3 accessories
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Philips
- Κωδικός: AGDPHIGOL0330
- Βάρος(kg): 0.97kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 16.00cm x 24.00cm
- EAN: 8720689007887
157,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 127,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base station | Yes |
| Battery full indication | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery low indication | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Charging time | 1 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Cleaning cartridge | Yes |
| Cordless | Yes |
| Depth | 160 mm |
| Face skin care products included | Not included |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | G024M |
| Height | 245 mm |
| Number of shaver heads/blades | 3 |
| Operating time | 60 min |
| Package type | Box |
| Package weight | 988 g |
| Pop-up trimmer | Yes |
| Pouch | Yes |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Power consumption (standby) | 0.04 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Rubber grips | Yes |
| Self-cleaning | Yes |
| Shaver base station functions | Cleaning |
| Shaver system | Rotation shaver |
| Shaving head replacement(s) model | SH71 |
| Shaving head replacement(s) period | 2 year(s) |
| Shaving system technologies | SteelPrecision blades |
| Shaving time | 60 min |
| Travel lock | Yes |
| Travel lock indicator | Yes |
| Trimmer | Yes |
| Warnings | Keep the product away from children. Do not immerse the shaver in water. Avoid contact with blades during use. |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Washable | Yes |
| Weight | 677 g |
| Wet & Dry | Yes |
| Width | 162 mm |
