









Gorenje TH62E4X cooker hood Stainless steel 450 m /h C
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0126
- Βάρος(kg): 8.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 66.00cm x 24.00cm
- EAN: 3838782388446
135,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 109,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Annual energy consumption | 64.8 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb power | 4.4 W |
| Bulb type | LED |
| Connected load | 135 W |
| Control type | Buttons |
| Current | 10 A |
| Depth | 306 mm |
| Dishwasher proof filter | Yes |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 296830 |
| Exhaust connection diameter | 15 cm |
| Exhaust location | Top |
| Fluid dynamic efficiency class | D |
| Grease filter type | Aluminium/Polyurethane (PU) |
| Grease filtering efficiency class | B |
| Guarantee | F024M |
| Height (min) | 17 cm |
| Lighting efficiency class | A |
| Maximum extraction power | 450 m /h |
| Maximum recirculating power | 190 m /h |
| Minimum distance from electric hob | 50 cm |
| Minimum distance from gas hob | 65 cm |
| Noise level | 71 dB |
| Noise level (high speed) | 71 dB |
| Noise level (low speed) | 59 dB |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Number of motors | 1 |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 245 mm |
| Package weight | 8.2 kg |
| Package width | 662 mm |
| Product colour | Stainless steel |
| Removable filter | Yes |
| Type | Telescopic |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. Disconnect the unit from the power supply before cleaning. Maintain an adequate distance from combustible surfaces. |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 7 kg |
| Width | 600 mm |
