





Gorenje WHI949EXBG cooker hood Wall-mounted Silver, Stainless steel 608 m /h
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gorenje
- Κωδικός: AGDGJEOKA0136
- Βάρος(kg): 18.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.80cm x 99.50cm x 54.00cm
- EAN: 3838782389825
283,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 228,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Airflow (low speed) | 367 m /h |
| Annual energy consumption | 59.2 kWh |
| Built-in display | No |
| Bulb type | LED |
| Connected load | 183 W |
| Cord length | 1 m |
| Depth | 335 mm |
| Dishwasher proof filter | Yes |
| Energy efficiency class | B |
| Energy efficiency class (old) | B |
| Fluid dynamic efficiency (FDE) | 23.5 |
| Fluid dynamic efficiency class | B |
| Grease filter type | Aluminium |
| Grease filtering efficiency (GFE) | 80.9% |
| Grease filtering efficiency class | C |
| Guarantee | F024M |
| Height (max) | 70.5 cm |
| Height (min) | 57.5 cm |
| Height without chimney | 38 cm |
| Housing material | Stainless steel |
| Lighting efficiency (LE) | 42.7 lux/W |
| Lighting efficiency class | A |
| Maximum extraction power | 608 m /h |
| Maximum recirculating power | 374 m /h |
| Motor power | 180 W |
| Noise level | 63 dB |
| Noise level (high speed) | 63 dB |
| Noise level (low speed) | 53 dB |
| Number of bulbs | 1 bulb(s) |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 545 mm |
| Package weight | 19.1 kg |
| Package width | 990 mm |
| Power consumption (off) | 0.48 W |
| Power consumption (standby) | 0.63 W |
| Product colour | Silver |
| Removable filter | Yes |
| Type | Wall-mounted |
| Type of extraction | Ducted/Recirculating |
| Weight | 14.6 kg |
| Width | 900 mm |
