





































Dreame X50 Ultra Complete cleaning robot (Black)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: WLONONWCRJCD2
- Βάρος(kg): 21.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.50cm x 50.00cm x 64.50cm
- EAN: 6977328065568
1.305,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.052,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 340 x 457 x 590 mm |
| Base station functions | Charging, Purification |
| Base station weight | 9.09 kg |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Battery life | 205 m |
| Brush material | Rubber |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Cleaning brush | Yes |
| Compatibility | TUV |
| Compatible products | Apple Watch |
| Depth | 350 mm |
| Dust capacity (total) | 0.395 L |
| Dust container type | Combi |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Easy to clean | Yes |
| Floor surfaces supported | Hard floor Carpet |
| Guarantee | G024M |
| Height | 111 mm |
| Indication light | Yes |
| Manual | Yes |
| Navigation type | 3D Smart Navigation, Mapping |
| Noise level | 70 dB |
| Number of brushes | 2 |
| Obstacle detection | Yes |
| Package depth | 519 mm |
| Package height | 691 mm |
| Package weight | 19.6 kg |
| Package width | 419 mm |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Runtime | 220 min |
| Self-emptying dust container | Yes |
| Shape | Round |
| Suction power | 20000 Pa |
| Threshold climbing (max) | 6 cm |
| User guide | Yes |
| Vacuum cleaner programs | Carpet Intensive |
| Water tank capacity | 4.5 L |
| Weight | 4.53 kg |
| Wet mopping | Yes |
| Width | 350 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
