















Roborock F25 ACE Combo Electric mop Battery Dry Black, White 4 Ah
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: roborock
- Κωδικός: WLONONWCROZKY
- Βάρος(kg): 9.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.20cm x 83.40cm x 34.40cm
- EAN: 6974653812478
772,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 623,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Clean water tank capacity | 740 L |
| Cleaning type | Dry |
| Depth | 316 mm |
| Dirty water tank capacity | 100 L |
| Guarantee | G024M |
| Handle type | Loop handle |
| Height | 1157 mm |
| LED indicators | Status |
| Manual | Yes |
| Package depth | 344.2 mm |
| Package height | 303 mm |
| Package weight | 4.7 kg |
| Package width | 833.1 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | White Black |
| Product type | Electric mop |
| Removable filter | Yes |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Runtime | 60 min |
| Suction power | 20000 Pa |
| Width | 352 mm |
