









Xiaomi P30 handheld vacuum Orange, White Bagless
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: AGDXAOODK0060
- Βάρος(kg): 2.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.00cm x 28.00cm x 46.00cm
- EAN: 6932554463496
93,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 75,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Air filtration stages quantity | 5 |
| Battery capacity | 8 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Cleaning surfaces | Hard floor |
| Cleaning type | Dry |
| Crevice tool | Yes |
| Dirt capacity dry | 0.2 L |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Dust container type | Bagless |
| Filtration system | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle controls | Yes |
| Input voltage | 5 V |
| Manual | Yes |
| Maximum input power | 180 W |
| Motor protection filter | Yes |
| Number of battery cells | 4 |
| Number of speeds | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Orange White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Runtime | 40 min |
| Runtime with motorized brush (high speed) | 10 min |
| Suction power | 50 AW 22000 Pa |
| Vacuum brushes included | Hard floor brush |
| Variable power | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 1.46 kg |
