
Xiaomi Smart Tower Fan 2 Tower Fan
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCRJE42
- Βάρος(kg): 4.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.50cm x 22.00cm x 105.50cm
- EAN: 6941812792254
144,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 494 m /h |
| Auto oscillating | Yes |
| Control type | Buttons Remote |
| Cord length | 1.6 m |
| Depth | 290 mm |
| Energy consumption per 1000 hours | 1 kWh |
| Guarantee | F024M |
| Height | 1014 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Mobile app support | Yes |
| Noise level | 63 dB |
| Number of fan blades | 350 |
| Number of speeds | 4 |
| Oscillation range | 150 |
| Placement | Floor, Table |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Power source type | DC |
| Product colour | White |
| Type | Household tower fan |
| Weight | 3.5 kg |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Width | 290 mm |
