

























Shark IW1611EU stick vacuum/electric broom Battery Dry Bagless 0.42 L 75 W White 2.5 Ah
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Shark
- Κωδικός: AGDSKHODK0034
- Βάρος(kg): 4.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 71.00cm x 36.70cm x 11.80cm
- EAN: 622356275965
267,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 216,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| Brush shape | Rectangular |
| Charging time | 5 h |
| Cleaning surfaces | Carpet Hard floor |
| Cleaning type | Dry |
| Depth | 264 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust capacity | 0.42 L |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Height | 1092 mm |
| Maximum input power | 75 W |
| Number of brushes | 1 |
| Package depth | 264 mm |
| Package height | 1092 mm |
| Package weight | 4.18 kg |
| Package width | 353 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | White |
| Product type | Stick vacuum |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Runtime | 60 min |
| Vacuum brushes included | Universal brush |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Washable filter | Yes |
| Weight | 2.78 kg |
| Width | 353 mm |
