











Bissell 1558N vacuum Cylinder vacuum Dry&wet 750 W Bagless
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BISSELL
- Κωδικός: AGDBSLODK0014
- Βάρος(kg): 7.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.50cm x 31.50cm x 40.50cm
- EAN: 011120238679
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 427302
197,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 159,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cleaning surfaces | Stair steps Carpet Upholstery |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Cord length | 6.5 m |
| Dirt separating method | Aqua filtering |
| Dust capacity wet | 3.5 L |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Hose length | 1.5 m |
| Liquid tank capacity | 2.9 L |
| Maximum input power | 750 W |
| Noise level | 84 dB |
| Product colour | Translucent, White Black Red |
| Proper use | Home |
| Type | Cylinder vacuum |
| Warnings | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Weight | 5.9 kg |
