















Dyson V12 Origin 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless Nickel
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DYSON
- Κωδικός: AGDDYOODK0098
- Βάρος(kg): 5.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 28.00cm x 82.00cm
- EAN: 5025155108949
518,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 418,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Built-in display | Yes |
| Charging base | Yes |
| Charging time | 4 h |
| Cleaning surfaces | Hard floor Upholstery Carpet |
| Cleaning type | Dry |
| Cord length | 2.52 m |
| Crevice tool | Yes |
| Depth | 252 mm |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Display type | LCD |
| Dust container type | Bagless |
| Guarantee | F024M |
| Height | 1264 mm |
| Motor power | 545 W |
| Number of speeds | 3 |
| Package depth | 811 mm |
| Package height | 159 mm |
| Package weight | 4.8 kg |
| Package width | 277 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Nickel |
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Runtime | 60 min |
| Runtime with motorized brush (high speed) | 5 min |
| Suction power | 120 AW |
| Turbo | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Vacuum brushes included | Multifunctional brush Mini turbo brush Mini soft dusting brush Motorized brush |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 2.2 kg |
| Width | 250 mm |
