









Concept SM3380 blender 0.5 L Tabletop blender 180 W Green, White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Concept
- Κωδικός: AGDCNCMIB0017
- Βάρος(kg): 1.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 23.80cm
- EAN: 8595631002438
46,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 37,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bowl capacity | 0.5 L |
| Cord length | 1.3 m |
| Easy to clean | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Ice crushing | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Power | 180 W |
| Product colour | White Green |
| Removable bowl | Yes |
| Type | Tabletop blender |
| Weight | 950 g |
