







































Amazon Fire TV Stick 4K Max Micro-USB 4K Ultra HD Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Amazon
- Κωδικός: WLONONWCRP258
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 13.00cm x 32.50cm
- EAN: 0840414666245
76,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Audio formats supported | FLAC LC-AAC AC3 EAC3 PCM MP3 |
| Batteries included | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Cables included | HDMI USB |
| Country of origin | China |
| Depth | 30 mm |
| Device interface | Micro-USB |
| Frame rate | 60 fps |
| Graphics card | PowerVR GE8300 |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Yes |
| Height | 14 mm |
| Image formats supported | JPEG BMP GIF PNG |
| Internal memory | 2 MB |
| Internal storage capacity | 8 GB |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package depth | 158 mm |
| Package height | 55.9 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 133 mm |
| Power source | USB |
| Processor frequency | 1.8 GHz |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Processor model | MT8696 |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Supported video modes | 2160p 1080p 720p |
| Video formats supported | H.265 VP9 H.264 |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Voice control | Yes |
| Weight | 48.4 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width | 108 mm |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
