







Havit CB6311 - USB Type C to Lightning cable, 1 m (black)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVKAB0017
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.20cm x 19.00cm x 8.00cm
- EAN: 6939119039783
6,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 1 m |
| Cable thickness | 4.2 mm |
| Guarantee | G024M |
| Lightning connector | Yes |
| Power Delivery | 30 W Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB port type | USB Type-C |
| Warnings | Do not use the cable if it is visibly damaged. Do not expose the cable to prolonged moisture. |