























Endgame Gear XM2we mouse Gaming Right-hand RF Wireless + USB Type-C Optical 19000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Endgame Gear
- Κωδικός: WLONONWCRPRHF
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 12.50cm x 5.00cm
- EAN: 4251442508753
131,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 106,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Battery capacity | 410 mAh |
| Button functions | Forward |
| Buttons quantity | 7 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Depth | 38 mm |
| Device interface | RF Wireless + USB Type-C |
| Form factor | Right-hand |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 122 mm |
| Mouse tracking speed | 400 ips |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 19000 DPI |
| Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Power source | Batteries/Cable |
| Product colour | Black |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 63 g |
| Width | 66 mm |
