
Ducky Secret M Retro mouse Gaming Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ducky
- Κωδικός: WLONONWCRPPIF
- Βάρος(kg): 0.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.20cm x 14.00cm x 6.50cm
- EAN: 4710578306935
105,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Country of origin | China |
| Depth | 117.3 mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Guarantee | G024M |
| Height | 37 mm |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 16000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Purpose | Gaming |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Weight | 95 g |
| Width | 64.6 mm |
