













Thrustmaster | Steering Wheel | T300 RS GT Edition
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCRAJ97
- Βάρος(kg): 10.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 36.50cm x 47.00cm
- EAN: 3362934110420
724,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 583,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 450 mm |
| Device type | Steering wheel + Pedals |
| Gaming control function buttons | D-pad Directional buttons |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | Playstation 3 PlayStation 5 PlayStation 4 PC |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Height | 320 mm |
| Package depth | 450 mm |
| Package height | 320 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 11.1 kg |
| Package width | 350 mm |
| Product colour | Black |
| Warnings | The product should only be used for the purpose described in the user manual, misuse may lead to damage to the equipment or injury. The product contains electronic components, do not disassemble or repair them yourself. Avoid the appliance coming into con |
| Weight | 9.98 kg |
| Width | 350 mm |
