

















Backbone One - Game Controller for iPhone (lightni
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRNRHY
- Βάρος(kg): 0.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.50cm x 4.00cm x 13.00cm
- EAN: 0860003568255
140,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 32.6 mm |
| Device interface | Lightning |
| Device type | Gamepad |
| Gaming platforms supported | PC Playstation Xbox iOS |
| Guarantee | F024M |
| Headphone out | Yes |
| Height | 93.9 mm |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Weight | 138 g |
| Width | 257.6 mm |
