



















































Fujifilm Instax WIDE Evo Black EX D CMOS
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Fujitsu
- Κωδικός: WLONONWCRPPI6
- Βάρος(kg): 0.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 16.00cm x 10.00cm
- EAN: 4547410543377
462,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 372,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery operated | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Built-in memory | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Commodity code | 8525810000 |
| Country of origin | China |
| Depth | 63 mm |
| Fastest camera shutter speed | 1/4 s |
| Guarantee | G024M |
| Height | 125 mm |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 9.3 kg |
| Master (outer) case height | 248 mm |
| Master (outer) case length | 363 mm |
| Master (outer) case width | 557 mm |
| Number of batteries supported | 1 |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 189 mm |
| Package weight | 890 g |
| Package width | 162 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Products per pallet layer | 120 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Shoulder strap | Yes |
| Slowest camera shutter speed | 8000 s |
| User guide | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 476 g |
| Width | 139 mm |
