







AB-COM AB CryptoBox 700HD Cable, Ethernet (RJ-45), IPTV Full HD Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ABB
- Κωδικός: WLONONWCRPPOO
- Βάρος(kg): 1.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 23.00cm x 17.00cm
- EAN: 8588005998277
112,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,54€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Analog signal format system | NTSC PAL |
| Aspect ratio | 16:9 4:3 |
| Audio formats supported | MP3 AAC FLAC M4A OGG APE WMA WMV WAV MP4 |
| Built-in HDD | No |
| Card reader integrated | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Demodulation | QPSK 8PSK |
| Depth | 233 mm |
| Digital Satellite Equipment Control (DiSEqC) | 1.0 1.1 1.3 1.2 USALS |
| Digital signal format system | DVB-S DVB-S2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Flash memory | 8 MB |
| Guarantee | G024M |
| HD type | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Height | 55 mm |
| Image formats supported | BMP GIF JPEG XR |
| Input frequency range | 950 - 2150 MHz |
| Internal memory | 128 MB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Number of tuners | 1 tuner(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package dimensions (WxDxH) | 296 x 310 x 76 mm |
| Personal Video Recorder (PVR) included | Yes |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| RS-232 interface | Yes |
| S/PDIF out port | Yes |
| SCART ports quantity | 1 |
| Signal source | IPTV Cable Ethernet (RJ-45) |
| Supported video modes | 576i 1080i 576p 720p 480i 480p 1080p |
| Timeshift | Yes |
| Tuner type | Analog & digital |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Video formats supported | VC-1 RMVB ISO H.264 MPG TS TP H.265 MPEG2 MKV MPEG1 TRP MPEG MP4 H.263 AVI MPEG4 |
| Video resolutions | 720 x 480 1920 x 1080 1280 x 720 720 x 576 |
| Wi-Fi | No |
| Width | 280 mm |
