







Denver DAB-36LW radio Portable Digital Brown, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRBFCC
- Βάρος(kg): 2.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 39.00cm x 18.30cm
- EAN: 5706751072215
126,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Alarm function | Yes |
| Antenna | Yes |
| AUX in | Yes |
| Backlight | Yes |
| Batteries included | No |
| Battery type | C |
| Built-in display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Clock function | Yes |
| Depth | 165 mm |
| Display type | LCD |
| Guarantee | F024M |
| Height | 170 mm |
| MP3 playback | Yes |
| Number of batteries supported | 4 |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 185 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2.15 kg |
| Package width | 395 mm |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | White Bronze |
| Radio Data System (RDS) | Yes |
| Radio type | Portable |
| RMS rated power | 5 W |
| Supported radio bands | PLL DAB+ |
| Tuner type | Digital |
| Warnings | Do not open the unit - risk of electric shock. Avoid contact with water. Product not intended for use by children without adult supervision. |
| Width | 310 mm |
