



Denver DAB-36 Personal Digital Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRFIJ5
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.80cm x 14.50cm x 12.20cm
- EAN: 5706751028212
126,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Apple docking compatibility | Not supported |
| Audible alarm(s) | Yes |
| AUX in | Yes |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Blue |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Buzzer | Yes |
| Clock function | Yes |
| Coloration | Monochromatic |
| Compatible battery sizes | C |
| Depth | 310 mm |
| Display type | LCD |
| Docking station included | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 180 mm |
| Material | Wood |
| MP3 playback | Yes |
| Number of batteries supported | 4 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Package depth | 362 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package width | 180 mm |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Black |
| Products per intermodal container (20ft) | 1800 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 4200 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Projection | No |
| Radio type | Personal |
| RMS rated power | 10 W |
| Sleep timer | Yes |
| Supported radio bands | DAB+ PLL FM |
| Thermometer | No |
| Tuner type | Digital |
| Volume control | Rotary |
| Weight | 2.11 kg |
| Width | 160 mm |
