











Denver DAB-18 Personal Analog & digital Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRFIJ2
- Βάρος(kg): 1.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.50cm x 12.80cm x 17.60cm
- EAN: 5706751035883
105,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Alarm function | Yes |
| Antenna type | External |
| Apple docking compatibility | Not supported |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Auto digital tuning | Yes |
| AUX in | Yes |
| Battery type | C |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 113 mm |
| Display type | LCD |
| Docking station included | No |
| FM band range | 87.5 - 108 MHz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 148 mm |
| MP3 playback | Yes |
| Number of alarms | 2 |
| Number of batteries supported | 4 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Black Grey |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Radio Data System (RDS) | Yes |
| Radio type | Personal |
| RMS rated power | 4 W |
| Standby function | Yes |
| Supported radio bands | FM DAB+ |
| Tuner enhancements | Auto scan |
| Tuner type | Analog & digital |
| Volume control | Rotary |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 261 mm |
