



















Aiwa BBTU-400BK portable stereo system Analog & digital 6 W FM Black MP3 playback
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: aiwa
- Κωδικός: OAVAWARAP0010
- Βάρος(kg): 1.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 29.50cm x 25.50cm
- EAN: 8435256898422
92,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 110 - 230 V |
| Alarm clock | Yes |
| AUX in | Yes |
| Backlight colour | White |
| Backlight display | Yes |
| Batteries included | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | AC |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cassette deck | No |
| Clock function | Yes |
| Compatible battery sizes | UM-2 |
| Control type | Buttons |
| DC input voltage | 9 V |
| Depth | 220 mm |
| Disc loading type | Top |
| Disc types supported | CD-RW CD-R CD |
| Display type | LCD |
| FM preset stations | 40 |
| Guarantee | F024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 128 mm |
| Manual | Yes |
| MP3 playback | Yes |
| Number of batteries supported | 6 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Optical drive type | Player |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 130 mm |
| Package width | 260 mm |
| Power source | AC/Battery |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| RMS rated power | 6 W |
| Sleep timer | Yes |
| Supported radio bands | FM |
| Tuner type | Analog & digital |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB direct playback | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 260 mm |
