













Hisense - HS2100 ČR
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HISENSE
- Κωδικός: WLONONWCRPAIK
- Βάρος(kg): 6.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.50cm x 92.00cm x 59.00cm
- EAN: 6942147497937
180,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 145,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Audio decoders | Dolby Digital Plus DTS Virtual:X Dolby Digital |
| Audio formats supported | WAV MP3 WMA |
| Audio output channels | 2.1 channels |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| AUX in | Yes |
| Bass adjustment | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Cables included | AC, Optical |
| Compatibility | EZ play and ROKU Ready |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Cord length | 1.5 m |
| Country of origin | China |
| Crossover frequency | 20000 Hz |
| Customs product code (TARIC) | 8518210000 |
| Depth | 90 mm |
| Digital audio coaxial in | 1 |
| Equalizer | Yes |
| Equalizer modes | Movie, Music, TV |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 8518210000 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8518210000 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Height | 60 mm |
| Line-in | Yes |
| Multiroom | No |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Number of HDMI outputs | 1 |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 445 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 6.5 kg |
| Package width | 890 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Rear speaker RMS power | 120 W |
| Remote control included | Yes |
| RMS rated power | 240 W |
| Soundbar mode control | Yes |
| Soundbar power consumption | 20 W |
| Soundbar speaker housing material | Plastic |
| Soundbar speaker RMS power | 120 W |
| Soundbar weight | 1.5 kg |
| Subwoofer connectivity | Wireless |
| Subwoofer depth | 35 cm |
| Subwoofer height | 30 cm |
| Subwoofer housing material | Wood |
| Subwoofer included | Yes |
| Subwoofer location | Separate |
| Subwoofer power consumption | 20 W |
| Subwoofer RMS power | 120 W |
| Subwoofer type | Active subwoofer |
| Subwoofer weight | 3.4 kg |
| Subwoofer width | 11 cm |
| TV Sound Share | Yes |
| UN number | 8518210000 |
| Virtual surround | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Wall mountable | Yes |
| Weight | 1.5 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 800 mm |
| Wireless connection | Yes |
| Woofer diameter (imperial) | 13.3 cm (5.25") |
| Woofer diameter (subwoofer) | 13.3 cm (5.25") |
