
DeLOCK M.2 Docking Station for M.2 NVMe PCIe SSD with USB Type-C female
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DELOCK
- Κωδικός: WLONONWCROXYF
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.20cm x 2.30cm x 10.10cm
- EAN: 4043619640003
95,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 49 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 12 mm |
| Maximum data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Product colour | Silver |
| Storage drive sizes supported | M.2 |
| Storage media type | SSD |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) ports quantity | 1 |
| Width | 49 mm |
