



Satel VERSA-LCD-BL security access control system White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Satel
- Κωδικός: WLONONWCRAIYT
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 12.40cm x 3.50cm
- EAN: 5905033330672
121,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 98,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Depth | 22.5 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 95 mm |
| Indication light | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 C |
| Product colour | White |
| Standby current | 40 mA |
| Weight | 123 g |
| Width | 114.5 mm |
