





Anker Prime 20000 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Anker
- Κωδικός: WLONONWCRGL85
- Βάρος(kg): 0.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.10cm x 11.20cm x 6.00cm
- EAN: 0194644130893
148,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 119,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Built-in display | Yes |
| Built-in radio | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| Depth | 54.6 mm |
| Fast charging | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS06: Toxic GHS02: Flammable |
| Height | 49.6 mm |
| Input interface | USB Type-C |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 540 g |
| Package width | 59 mm |
| Port 1 output power | 65 W |
| Port 2 output power | 100 W |
| Port 3 output power | 100 W |
| PowerIQ | Yes |
| Product colour | Black |
| Shape | Rectangle |
| Total output power | 200 W |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Warnings | Do not expose to high temperatures or direct sunlight. Do not throw into fire or disassemble. Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste. |
| Weight | 540 g |
| Width | 126.9 mm |
