
Micron 64GB DDR5-5600 RDIMM 2Rx4 CL46
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Micron
- Κωδικός: PSEMIODR50030
- Βάρος(kg): 0.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 0.50cm x 5.50cm x 17.50cm
- EAN: 649528938831
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 464180
2.671,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.154,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS Latency | 46 |
| Compliance certificates | REACH RoHS CE |
| Component for | Server |
| ECC | Yes |
| Guarantee | G036M |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Sustainability compliance | Yes |
