





























Ulefone Armor X32 6/128GB Vivid Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ulefone
- Κωδικός: WLONONWCRMPBJ
- Βάρος(kg): 0.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.30cm x 18.60cm x 7.00cm
- EAN: 6975326660198
216,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 174,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2G standards | GSM CDMA |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Acceleration sensor | Yes |
| Audio formats supported | Mid MP3 AMR MP2 OGG M4A AAC FLAC |
| Battery capacity | 5500 mAh |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Charging power | 18 W |
| Depth | 14.5 mm |
| Display | LCD IPS |
| Display brightness | 600 cd/m |
| Display diagonal | 14.3 cm (5.65") |
| Display resolution | 720 x 1440 pixels |
| Document formats supported | TXT HTML |
| Electronic compass | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Galileo | Yes |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Gravity sensor | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| HD type | HD+ |
| Height | 163.4 mm |
| Image formats supported | PNG GIF JPEG BMP |
| Infrared sensor | Yes |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| International Protection (IP) code | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Light sensor | Yes |
| Macro camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Memory card reader microSD Memory card reader | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android 14 |
| Pedometer | Yes |
| Platform | Android |
| Processor architecture | Cortex A75 x 2 + Cortex A55 x 6 |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | MediaTek |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor model | Helio G91 |
| Product colour | Green |
| Proximity sensor | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| RAM capacity | 6 GB |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Refresh rate | 90 Hz |
| Second rear camera resolution (Night vision) | 20 MP |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card slot | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Standby time | 300 h |
| Talk time | 30 h |
| Top Wi-Fi standard | 802.11a/b/g/n/ac |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB port | Yes |
| Video formats supported | MP4 3GP MOV MKV |
| Warnings | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
| Weight | 280 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Width | 80.8 mm |
