



METZ CONNECT 130920-BK-E patch panel 1U
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Metz
- Κωδικός: WLONONWCRPMS1
- Βάρος(kg): 0.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.70cm x 5.50cm x 11.60cm
- EAN: 4250184126478
95,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 44.5 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 95 mm |
| Mounting | Rack mounting |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Package height | 180 mm |
| Package length | 4.6 cm |
| Package weight | 595 g |
| Package width | 520 mm |
| Ports quantity | 24 |
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 1U |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Width | 482.6 mm |
