









Inter-Tech J-12 Processor Air cooler 8 cm Black, Silver 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPNLK
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 0859300007932
133,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 107,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Base plate material | Copper |
| Bearing type | Dual ball bearing |
| Depth | 92.4 mm |
| Fan diameter | 8 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 80 x 80 x 38 mm |
| Fan noise level (max) | 64.4 dB |
| Fan noise level (min) | 25.63 dB |
| Fan speed (max) | 8000 RPM |
| Fan speed (min) | 2400 RPM |
| Fan static pressure | 34.06 mmH2O |
| Guarantee | G024M |
| Height | 105 mm |
| Maximum airflow | 196.4 cfm |
| Number of fan blades | 9 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of heat pipes | 6 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 65 C |
| Package weight | 895 g |
| Power supply | 24.72 W |
| Product colour | Black Silver |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rack capacity | 3U |
| Radiator material | Aluminum |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | Socket SP5 |
| Thermal Design Power (TDP) | 500 W |
| Type | Air cooler |
| Voltage | 12 V |
| Weight | 798 g |
| Width | 118 mm |
