











Lindy HDMI 4K60 Audio Extractor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCREL43
- Βάρος(kg): 0.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 6.50cm x 12.50cm
- EAN: 4002888383615
131,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 105,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio (L/R) out | 1 |
| Certification | CE, FCC, REACH |
| Compliance certificates | RoHS |
| Depth | 104.4 mm |
| Digital audio optical out | 1 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| HDMI in | 1 |
| Height | 28.3 mm |
| Housing material | Metal |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Number of HDMI outputs | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 35 C |
| Operating voltage | 5 V |
| Package depth | 57 mm |
| Package height | 151 mm |
| Package width | 205 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| S/PDIF out port | Yes |
| USB connector type | Micro-USB B |
| Weight | 175 g |
| Width | 64 mm |
