

























Thule Alltrail TAHP222 Faded Khaki backpack Travel backpack Polyester
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thule
- Κωδικός: WLONONWCRPHC2
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0085854256179
175,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 141,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Travel backpack |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 230 mm |
| Exterior pockets | Side pocket Top pocket Front pocket |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 520 mm |
| Hydration reservoir capacity | 2.5 L |
| Interior pockets | Zip pocket Hydration system compartment Cell phone pocket Key pocket Wet pocket Business Card Document pocket |
| Master (outer) case gross weight | 6.45 kg |
| Master (outer) case height | 300 mm |
| Master (outer) case length | 450 mm |
| Master (outer) case width | 530 mm |
| Material | Polyester |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 530 mm |
| Package width | 300 mm |
| Product main colour | Khaki |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| Rain cover | Yes |
| Recommended gender | Unisex |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | Sport |
| Volume | 22 L |
| Waist belt | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 950 g |
| Width | 290 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
