









AVer MT300
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: AVer
- Κωδικός: WLONONWCROYT8
- Βάρος(kg): 5.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.10cm x 8.10cm x 30.70cm
- EAN: 4719552127610
2.679,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.161,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Built-in display | No |
| Certification | CE, FCC, BSMI, NCC, IC, VCCI, UKCA, EAC |
| Country of origin | Taiwan |
| DC input voltage | 12 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 150 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI in | 3 |
| Height | 41 mm |
| Input current (max) | 1.5 A |
| LED indicators | Yes |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Mounting kit | Yes |
| Number of HDMI outputs | 2 |
| Package depth | 326 mm |
| Package height | 173 mm |
| Package weight | 6.24 kg |
| Package width | 471 mm |
| Power source type | DC, PoE |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Products per pallet | 110 pc(s) |
| RJ-45 ports quantity | 2 |
| RS-232 ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B ports quantity | 2 |
| User guide | Yes |
| Video resolutions | 3840 x 2160 pixels |
| Weight | 880 g |
| Width | 210 mm |
