















DICOTA Eco Backpack Plus BASE 39.6 cm (15.6") Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DICOTA
- Κωδικός: WLONONWCROYGA
- Βάρος(kg): 0.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.50cm x 25.00cm x 5.00cm
- EAN: 7640186419710
81,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Depth | 190 mm |
| Exterior pockets | Side pocket |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 450 mm |
| Interior pockets | Document pocket Zip pocket |
| Material | Recycled polyester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 385 x 30 x 265 mm |
| Product main colour | Black |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Volume | 24 L |
| Weight | 850 g |
| Width | 310 mm |
