









Salta Comfort edition - 213 cm recreational/backyard trampoline
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0012
- Βάρος(kg): 38.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 47.00cm x 115.00cm
- EAN: 8719425450728
332,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 267,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Construction type | Coil spring |
| External diameter | 213 cm |
| Fastener type | Zipper |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame diameter | 3.81 cm |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F012M |
| Height | 2050 mm |
| Jumping mat diameter | 205 cm |
| Maximum user weight | 50 kg |
| Number of legs | 3 leg(s) |
| Number of springs | 36 |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Black |
| Product type | Above ground trampoline |
| Safety net | Yes |
| Safety padding cover | Yes |
| Shape | Round |
| Spring length | 14 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children |
| Top rail coating | Galvanized |
