





Lexmark B220Z00 imaging unit 12000 pages
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRCMZ7
- Βάρος(kg): 0.77kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 23.50cm x 12.30cm
- EAN: 734646690522
146,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 118,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | B2236dw, MB2236adw |
| Country of origin | China |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard GHS06: Toxic |
| Package depth | 380 mm |
| Package height | 235 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 770 g |
| Package width | 123 mm |
| Page yield | 12000 pages |
| Print technology | Laser |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for printing colours | Black |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Do not throw into regular trash - special disposal required. Avoid contact with eyes. |
