











Petzl Neox Aluminium
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRDCDB
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 15.00cm x 25.10cm
- EAN: 3342540844056
168,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Assisted braking | Yes |
| Compliance certificates | CE UKCA |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Product type | Tubular belay device |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rope diameter (max) | 1.1 cm |
| Rope diameter (min) | 8.5 mm |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 235 g |
