





















ASUS Prime LC 240 ARGB Computer case All-in-one liquid cooler 12 cm Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ASUS
- Κωδικός: WLONONWCRGTHL
- Βάρος(kg): 1.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.60cm x 23.20cm x 14.60cm
- EAN: 4711387624449
163,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 131,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Airflow | 75.7 m /h |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 240 x 123 x 25 mm |
| Fan speed (max) | 2200 RPM |
| Fan speed (min) | 600 RPM |
| Fan static pressure | 3.2 mmH2O |
| Guarantee | G024M |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Noise level | 37.6 dB |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Package depth | 232 mm |
| Package height | 146.5 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.45 kg |
| Package width | 306.1 mm |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Radiator depth | 12 cm |
| Radiator height | 2.7 cm |
| Radiator material | Copper |
| Radiator width | 27.7 cm |
| Suitable location | Computer case |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Socket AM5 Socket AM4 LGA 1156 (Socket H) LGA 1700 LGA 1155 (Socket H2) |
| Tube length | 40 cm |
| Type | All-in-one liquid cooler |
| Warranty period | 6 year(s) |
| Water block material | Copper |
| Waterblock depth | 6.06 cm |
| Waterblock height | 6.85 cm |
| Waterblock width | 6.51 cm |
| Weight | 890 g |
