





GERBER Suspension NXT multitool
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Gerber
- Κωδικός: SURGBEMUL0007
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.30cm x 8.00cm x 15.30cm
- EAN: 013658158252
60,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 48,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade length | 55 mm |
| Built-in tools | File Insulation stripper Serrated blade Awl Pliers Spring-loaded pliers Flathead screwdriver - 3 sizes Can opener Phillips screwdriver Bottle opener Ruler Wire cutter Scissors |
| Folded product length | 108 mm |
| Folding design | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Lanyard hole | Yes |
| Length | 159 mm |
| Material | Stainless steel |
| Product colour | Steel |
| Product type | Multifunction tool |
| Tool lock | Yes |
| Tools quantity | 15 tools |
| Warnings | Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it. Keep out of the reach of children. Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition. |
| Weight | 190 g |
