



Salewa Litetrek II 2 person(s) Light grey Dome/Igloo tent
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Salewa
- Κωδικός: WLONONWCRBZ12
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 15.00cm x 25.10cm
- EAN: 4053865725690
417,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 336,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Comfort sleeping capacity (max) | 2 person(s) |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1000 mm |
| Number of doors | 1 door(s) |
| Number of sleeping places | 2 person(s) |
| Package depth | 190 mm |
| Package width | 400 mm |
| Pole diameter | 9 mm |
| Pole material | Aluminium |
| Product colour | Light grey |
| Purpose | Camping |
| Tent floor material | Nylon |
| Tent pegs material | Aluminium |
| Total area | 3 m |
| Type | Dome/Igloo tent |
| Warnings | Do not use an open flame in the tent. Always check the condition of the tent before use to avoid damage. Make sure the tent is adequately protected from strong winds. |
