





Fibaro The Heat Controller Starter Pack ZW5 EU
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FIBARO
- Κωδικός: WLONONWCRAIBC
- Βάρος(kg): 0.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.70cm x 14.00cm x 11.50cm
- EAN: 5902701701079
87,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accuracy | 0.5 C |
| Depth | 74 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 56 mm |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Multi-Zone capability | Yes |
| Product colour | White |
| Scheduler function | Yes |
| Smart thermostat | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Width | 56 mm |
