





















XD-Design P705.797 backpack Casual backpack Green Polyethylene terephthalate (PET)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCROEE4
- Βάρος(kg): 1.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 47.00cm x 34.00cm
- EAN: 8714612115459
157,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 127,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Casual backpack |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Colour name | Green |
| Depth | 165 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 490 mm |
| Internal storage pouch | Yes |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Maximum weight capacity | 9 kg |
| Minimum screen size | 32.8 cm (12.9") |
| Notebook compartment | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 300 x 360 x 30 mm |
| Product main colour | Green |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Shoulder strap | Yes |
| Storage pouch | Yes |
| Style | City |
| Tablet compartment | Yes |
| USB port | Yes |
| Volume | 21.5 L |
| Water repellent | Yes |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 325 mm |
