





































XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK / BRIEFCASE BOBBY BIZZ 2.0 GREY P/N: P705.922
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: BAGXDDPLE0051
- Βάρος(kg): 1.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 47.00cm x 15.00cm
- EAN: 8714612141090
136,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Opening angle of main compartment 180 Organizational panel Waterproof material Made from recycled materials each Bobby Bizz 2.0 reuses 47 plastic bottles Fixing system on the telescopic handle of larger luggage Adjustable and padded braces that can be con |
| Capacity | 14 L |
| Depth (imperial) | 10 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 43 cm |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Grey |
| Tablet compartment | Yes |
| Warnings | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. Avoid long-term exposure to moisture. Do not use the backpack to carry hazardous substances. |
| Weight | 1.45 kg |
| Width (cm) outer carton | 29 cm |
