













XD DESIGN BACKPACK URBAN FLAP-TOP BLACK P/N: P706.2601
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRIMF3
- Βάρος(kg): 1.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.50cm x 48.00cm x 10.50cm
- EAN: 8714612175408
118,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Organizational panel Possibility of increasing the capacity Lockable main slider Reflective logo Wide opening for easy access to the large main compartment and other pockets Padded adjustable straps Waterproof material |
| Capacity | 18 L |
| Depth (imperial) | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 43 cm |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Black |
| Warnings | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. |
| Weight | 755 g |
| Width (cm) outer carton | 30 cm |
